Boek Nederlands

Donker water

Robert Bryndza (auteur), Jan Mellema (vertaler)

Donker water

Robert Bryndza (auteur), Jan Mellema (vertaler)
Genre:

Alle exemplaren uitgeleend

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net. Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve
Titel
Donker water
Auteur
Robert Bryndza
Vertaler
Jan Mellema
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Dark water
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2018
363 p.
ISBN
9789022585115 (paperback)

Beschikbaarheid en plaats in de bib

De Munt

zondag: 10:00 - 13:00
maandag: 10:00 - 19:00
dinsdag: 10:00 - 19:00
woensdag: 10:00 - 19:00
donderdag: 10:00 - 19:00
vrijdag: 10:00 - 19:00
zaterdag: 10:00 - 17:00

Adres

De Munt 8
8800 Roeselare
(Toon op kaart)

Contactgegevens

051 69 18 00
Beschikbaarheid Uitgave Plaats in de bib
Beschikbaarheid
Uitgeleend tot 04/03/2019
Uitgave
Boekerij, © 2018
Plaats in de bib
VERDIEPING 2 : NIEUW DUIVELSHOEK :
BRYN
Beschikbaarheid
Uitgeleend tot 21/02/2019
Uitgave
Boekerij, © 2018
Plaats in de bib
VERDIEPING 2 : NIEUW :
SPRINTERS

Rumbeke

zondag: Gesloten
maandag: 14:00 - 18:00
dinsdag: Gesloten
woensdag: 14:00 - 18:00
donderdag: Gesloten
vrijdag: 14:00 - 18:00
zaterdag: 14:00 - 17:00

Adres

Kerkplein 15
8800 Roeselare
(Toon op kaart)

Contactgegevens

051 69 18 02
Beschikbaarheid Uitgave Plaats in de bib
Beschikbaarheid
Uitgeleend tot 25/02/2019
Uitgave
Boekerij, © 2018
Plaats in de bib
VOLWASSENEN : ROMANS :
BRYN