Boek Nederlands

Donker water

Robert Bryndza (auteur), Jan Mellema (vertaler)

Donker water

Robert Bryndza (auteur), Jan Mellema (vertaler)
Genre:
Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net. Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve
Titel
Donker water
Auteur
Robert Bryndza
Vertaler
Jan Mellema
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Dark water
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2018
363 p.
ISBN
9789022585115 (paperback)